RXP 300 XRS 2021 Vesijetti
Sea-Doo RXP 300 XRS 2021 – Tehokas ja ajosta tuleva!
Sea-Doo RXP 300 XRS 2021 on suorituskykyinen ja näyttävä vesijetti, joka tulee suoraan ajosta. Kyseessä on 1-omistajainen yksilö, joka on ollut uutena Loukko.comin demojetti noin vuoden ajan. Tänä aikana sillä ajettiin noin 15 tuntia, joten kyseessä on meille ennestään tuttu laite.
Jetin pohja on maalattu ja siistitty aiempien käytönjälkien vuoksi. Laitetta on myös huollettu säännöllisesti kausihuolloilla. Nyt mittarissa on yhteensä vain 53 tuntia, joten tässä on kiinnostava vaihtoehto kuljettajalle, joka etsii tehokasta vesijettiä harrastamiseen ja vapaa-aikaan.
Huoltohistoriasta löytyy useita kausihuoltoja, muun muassa 37 tunnin huolto 10.4., 46 tunnin / 1556 kilometrin huolto 22.10.2024 sekä 50 tunnin / 1748 kilometrin kausihuolto 10.10.2025.
Avainominaisuudet
- Sea-Doo RXP 300 XRS
- Vuosimalli 2021
- Vesijetti
- 1-omistaja
- Loukko.comin vanha esittelyjetti
- Uutena Loukolla demojetti noin vuoden
- Uutena demoajossa noin 15 h
- Ajettu nyt 53 h
- Pohja maalattu ja siistitty
- Suoraan ajosta
- Säännöllisesti kausihuollettu
Miksi tämä kannattaa hankkia?
Tässä on hyvä vaihtoehto kuljettajalle, joka haluaa tehokkaan ja sporttisen vesijetin, mutta arvostaa myös tunnettua historiaa ja säännöllisesti tehtyjä huoltoja. Kyseessä on 1-omistajainen laite, joka on ollut uutena Loukko.comin demojetti ja sittemmin yksityisessä käytössä.
Jetin pohja on jo maalattu ja siistitty, joten aiemmat käytönjäljet on otettu huomioon. Mittarissa on tällä hetkellä vain 53 tuntia, ja kausihuoltoja on tehty useampaan kertaan käyttömäärän kasvaessa.
Jos haluat vesijetin, jolla pääset suoraan vesille ilman turhaa odottelua, tämä RXP 300 XRS kannattaa ottaa tarkempaan tarkasteluun. Se tarjoaa hyvän yhdistelmän suorituskykyä, tuttua historiaa ja kohtuullista ajomäärää.
Hanki Sea-Doo RXP 300 XRS 2021 ja lähde suoraan vesille nauttimaan ajamisesta! Meiltä saat myös edulliset rahoitukset sekä kuljetukset ympäri Suomen, joten vesijetin hankinta onnistuu helposti myös kauempaa.
- Merkki: Sea-Doo
- Malli: RXP 300 XRS
- Vuosimalli: 2021
- Käyttötarkoitus: Vesijetti
- Omistajia: 1
- Ajettu: 53 h
- Historia: Loukko.comin demojetti uutena noin vuoden
- Demoajossa uutena: Noin 15 h
- Pohja: Maalattu ja siistitty
- 10.4. kausihuolto: 37 h
- 22.10.2024 kausihuolto: 46 h / 1556 km
- 10.10.2025 kausihuolto: 50 h / 1748 km
- Nykyinen ajomäärä: 53 h
- Kunto: Ajosta tuleva laite