Skootteri Yamaha Aerox 50 Valentino Rossi 46 erikoismalli 2008
Aerox on tunnettu ketteryydestään, keveydestään ja sporttisesta ajotuntumastaan. 50 cc kaksitahtimoottori tarjoaa pirteän suorituskyvyn ja tekee ajamisesta hauskaa erityisesti kaupunkiympäristössä.
Myyntitili / Laite myydään asiakkaan lukuun
Yamaha Aerox 50 Valentino Rossi 46 erikoismalli 2008 - Harvinainen erikoismalli
- Ajettu 2180km
- Nastarenkaat mukana
- Ehjä ja näyttävä skootteri
- Harvinainen erikoismalli
Tämä yksilö on ehjä ja siistikuntoinen, ja mukaan tulee nastarenkaat, jotka lisäävät käyttömahdollisuuksia myös talvikaudella.
Valentino Rossi -erikoisversiot ovat selvästi harvinaisempia kuin perusmallit, ja niitä tulee myyntiin vain satunnaisesti, mikä tekee tästä kiinnostavan vaihtoehdon niin käyttöön kuin harrastajalle.
Kokonaisuutena näyttävä, toimiva ja harvinaisempi Aerox, joka on valmis ajoon.
Laite myydään asiakkaan lukuun (myyntitili).
Myyjäliike toimii tuotteessa ainoastaan välittäjänä myyjän ja ostajan välillä. Laite myydään siinä kunnossa kuin se myyntihetkellä on, eikä myyjäliike vastaa laitteen kunnosta, toimivuudesta, virheistä tai puutteista. Mahdolliset takuu- ja reklamaatioasiat käsitellään ensisijaisesti laitteen omistajan kanssa.