Interphone Sync70 Smart Display Apple Carplay/Android Auto

Kampanjatuote
Interphone
SYNC70 on Interphonen huippuluokan Smart Display. Siinä on 7 tuuman erittäin kirkas näyttö sekä edistyneet turvaominaisuudet, kuten kaksikameratallennus, kuolleen kulman valvonta ja TPMS-rengaspainejärjestelmä. Täydellinen kumppani jokaiselle moottoripyörämatkalle – yhdistelmä turvallisuutta, innovaatiota ja suorituskykyä. Se on suunniteltu kokeneille kuljettajille, jotka arvostavat laadukkaita tuotteita ja ovat valmiita panostamaan turvallisuusominaisuuksiin ja kehittyneeseen teknologiaan.

SYNC70 tarjoaa helpon CarPlay/Android Auto -navigoinnin kirkkaalla, kaikissa olosuhteissa näkyvällä näytöllä ja luotettavalla suorituskyvyllä. Nauti älypuhelimen saumattomasta integroinnista, puhelujen ja musiikin hallinnasta sekä lisäturvaa tuovista kaksoiskameroista ja kuolleen kulman tunnistuksesta.
Tuotekoodi: 297-2405
Tulosta: Iso | Pieni
Tarjoustuote
296,65 €
349,00 €
-15%
säästä 52,35 €
Tuotteen saatavuus:
VarastossaTuotteet lähetetään 1-4 arkipäivässä
Kauhajoki
Tervajoki
Tampere
Edullisin hinta edellisen 30 päivän ajalta
296,65 €
Hinta nyt
296,65 €
LOUKKO.COM TILI
Kuukausierä 30,32 €, Maksuaika 12 kk, Luottosumma 296,65 €, Vuosikorko 0,00 %, Käsittelymaksu 0,00 €, Tod. vuosikorko 22,42 %.
Ominaisuudet:
  • 7” IPS-kosketusnäyttö: erittäin kirkas, suurikokoinen ja korkean kontrastin näyttö äärimmäiseen näkyvyyteen, varustettu “anti rain drops activation” -teknologialla.
  • CarPlay- ja Android Auto -yhteensopivuus: saumaton integrointi ja sovellusten hallinta suoraan älypuhelimesta.
  • Quiklox-kiinnitys: sopii kaikkiin moottoripyöriin ja eri asennuspisteisiin; näytön lukitus ja irrotus onnistuu helposti, joten sen voi siirtää nopeasti sisään tai ulos moottoripyörästä.
  • BSD-kuolleen kulman tunnistus: varoittaa kuljettajaa visuaalisilla punaisilla näytön indikaattoreilla, kun ajoneuvoja on moottoripyörän kuolleessa kulmassa (käyttää takakameraa).
  • DCR-kaksoiskameratallennus: etu- ja takakamerat tallentavat jatkuvasti korkealaatuista videota kaikesta, mitä moottoripyörän ympärillä tapahtuu.
  • Jaettu näyttö: näyttö voidaan jakaa näyttämään takakameran kuvaa samanaikaisesti muiden toimintojen (GPS-sovellus, musiikki, kierroslukumittari jne.) kanssa.
  • TPMS-rengaspainejärjestelmä: näyttää rengaspaineet reaaliaikaisesti ja hälyttää poikkeamista, mikä parantaa ajettavuutta ja turvallisuutta.
  • GPS-näyttö: tarjoaa lisämittariston, joka näyttää nopeuden, suunnan, kierrosluvun ja rengaspaineet sekä varoitukset.
    Yleiset tiedot:
  • 7” IPS-kapasitiivinen kosketusnäyttö
  • Bluetooth + Wi-Fi 2,4/5 GHz, tuki Apple CarPlaylle ja Android Autolle
  • IP66-säänkestävyys
  • 12V DC / USB-virtalähde (vain USB-C-kaapeli toimitetaan mukana)
  • Quiklox-kiinnitysjärjestelmä
  • Sisäänrakennettu GPS-moduuli nopeuden ja kierrosluvun näyttöön (ei navigointiin)
  • Etu- ja takakamerat 1080P-tarkkuudella
  • Jatkuva silmukkatallennus SD-kortille (kortti ei sisälly)
  • Langattomat TPMS-rengaspaineanturit (painonappuparisto sisältyy)
  • Käyttölämpötila: -20 °C – +70 °C
  • SD-kortti: vähintään Class 10, enintään 256 GB
    Pakkauksen sisältö:
  • SYNC70-laite
  • Quiklox-ohjaustankokiinnike
  • Etu- ja takakamerat (johdolliset)
  • Pääliitäntäkaapeli
  • 12V virtalähteen sovitin ja kaapeli
  • USB-A virtakaapeli
  • USB-C virtakaapeli
  • Etu- ja takarenkaiden langattomat TPMS-anturi(t)
  • Käyttöohje
Jos siis tarvitset vain CarPlay/Android Auto -näytön, Essential riittää. Jos haluat myös kamerat ja rengaspainevalvonnan, valitse Smart Display.
Liittyvät kirjoitukset
Sieppaa v6 FillWzEyMDAsNjMwXQ
KTM Orange Days La 17.5. Pirkkalassa