Takapuskuri vetokoukkua varten lyhyeen tunneliin

Kampanjatuote
Hitch Bumper (860202647) on täydellinen lisävaruste Radien² Deep Snow -malleihin, joissa on lyhyt tunneli (3700–4100). Tämä vetokoukullinen takapuskuri mahdollistaa vaivattoman vetämisen ja vahvistaa rungon rakennetta, tarjoten luotettavuutta ja kestävyyttä syvän lumen seikkailuihin.
Tuotekoodi: 860202647
Tulosta: Iso | Pieni
Tarjoustuote
99,90 €
139,00 €
-28%
säästä 39,10 €
Tuotteen saatavuus:
Saatavilla verkkokaupastaTuotteet lähetetään 1-4 arkipäivässä
Myymäläsaatavuus:
Kauhajoki
Tervajoki
Tampere
Alin hinta 30 päivän aikana ennen alennusta
97,30 €
Hinta nyt
99,90 €
LOUKKO.COM TILI
Kuukausierä 13,92 €, Maksuaika 12 kk, Luottosumma 99,90 €, Vuosikorko 0,00 %, Käsittelymaksu 0,00 €, Tod. vuosikorko 72,94 %.

Hitch Bumper Short Tunnel – Vetokoukullinen Takapuskuri Syvän Lumen Malleihin

Hitch Bumper Short Tunnel on täydellinen valinta Radien² Deep Snow -malleihin, jotka on varustettu lyhyellä tunnelilla (3700–4100). Tämä vetokoukullinen takapuskuri on suunniteltu erityisesti syvän lumen olosuhteisiin, tarjoten sekä käytännöllisyyttä että kestävyyttä. Se mahdollistaa vaivattoman vetämisen ja parantaa ajoneuvosi rungon rakennetta, mikä tekee siitä erinomaisen lisävarusteen vaativiin olosuhteisiin.

  • Yhteensopiva Radien² Deep Snow -mallien kanssa
  • Suunniteltu lyhyelle tunnelille (3700–4100)
  • Vetokoukku helpottaa kuorman vetämistä
  • Vahvistaa ajoneuvon rungon rakennetta
  • Kestävä ja luotettava syvän lumen olosuhteissa

Älä jää jälkeen syvän lumen seikkailuissa. Hanki Hitch Bumper Short Tunnel ja koe, kuinka se parantaa ajoneuvosi suorituskykyä ja kestävyyttä. Tilaa omasi nyt ja varmista, että olet valmis kaikkiin haasteisiin, joita talvi tuo tullessaan!