Moottorikelkka Lynx Xterrain Core 600 EFI - 85 Hp 146in 3700mm 2.0in 51mm PowderMax Electric with manual rewind 4.5 in. Digital Display White / Black 2027

Kampanjatuote
Lynx
Lynx Xterrain Core 600 EFI on crossover-kelkkojen monitoimityökalu! 85 hv moottori, 51 mm PowderMax-telamatto ja PPS³-alusta tarjoavat loistavaa etenemiskykyä ja hauskuutta reitillä sekä umpisessa. Hanki luotettava kumppani talveen!
Tuotekoodi: SKVA
Tulosta: Iso | Pieni
Tarjoustuote
13590,00 €
14090,00 €
-4%
säästä 500,00 €
Hintaan lisätään Toimistokulut (sis. tehdasrahti, kasaus, rekisteröinti) 600,00 €
Tuotteen saatavuus:
Tilattavissa
Alin hinta 30 päivän aikana ennen alennusta
14090,00 €
Hinta nyt
13590,00 €
LOUKKO.COM RAHOITUS
Kuukausierä 1210,25 €, Maksuaika 12 kk, Luottosumma 13590,00 €, Vuosikorko 9,90 %, Käsittelymaksu 0,00 €, Tod. vuosikorko 12,26 %.

Lynx Xterrain Core 600 EFI – Monipuolista suorituskykyä seikkailuihisi!

Lynx Xterrain Core 600 EFI on suunniteltu kuljettajalle, joka etsii luotettavaa ja suorituskykyistä crossover-kelkkaa monipuoliseen käyttöön. Olipa kyseessä vauhdikas reittiajo tai poikkeaminen syvempään lumeen, tämä laite tarjoaa varmaa etenemiskykyä ja erinomaista hinta-laatusuhdetta. Sen sydämenä toimii pirteä ja helppohoitoinen Rotax 600 EFI -moottori, joka tarjoaa 85 hevosvoimaa puhdasta iloa ja varmatoimisuutta.

Uudistunut Radien²-runko ja uusi, entistä kevyempi ohjaus tekevät Xterrain Coresta ketterän ja helposti hallittavan kumppanin. PPS³-takajousitus yhdessä KYB-iskunvaimentimien kanssa varmistaa, että ajo on tasapainoista ja mukavaa myös epätasaisilla reiteillä. 51 mm harjakorkeudella varustettu PowderMax-telamatto takaa, että pito ei lopu kesken, kun suuntaat koskemattomaan hankeen.

  • Moottori: Luotettava ja sähäkkä Rotax 600 EFI (85 hv)
  • Jousitus: PPS³-takajousitus ja KYB 36 -iskunvaimentimet
  • Hallinta: Uusi kevyempi ohjaus ja tarkat Blade XC+ -sukset
  • Käytettävyys: Sähköinen ja käsikäyttöinen käynnistys vakiona
  • Pito: 3705 mm pitkä PowderMax-telamatto 51 mm harjalla

Miksi valita juuri Xterrain Core 600 EFI? Se on täydellinen valinta niille, jotka haluavat nykyaikaisen crossover-kelkan ominaisuudet ilman monimutkaista tekniikkaa. Se sopii erinomaisesti niin ensikelkaksi kuin kokeneemman harrastajan luottopeliksi, joka palvelee niin huviajoissa kuin hyötykäytössäkin. Tällä kelkalla nautit talven jokaisesta hetkestä luottaen siihen, että matka jatkuu kelissä kuin kelissä.

Meiltä saat tämän kestävän Lynx-seikkailijan nopealla toimituksella. Tarjoamme edulliset rahoitusvaihtoehdot sekä luotettavat kuljetukset ympäri Suomea suoraan kotiovellesi!

Tekniset tiedot

Ominaisuus Tiedot
Moottori Rotax 600 EFI, nestejäähdytys, 2-tahti
Teho 85 hv
Iskutilavuus 599,4 cm³
Telamatto PowderMax 381 x 3705 x 51 mm
Iskunvaimentimet KYB 36 (etu ja taka)
Jousitus LFS+ (etu) / PPS³ (taka)
Mittaristo 4,5” digitaalinen näyttö
Käynnistin Sähköinen ja käsikäyttöinen
Kuivapaino 220 kg
Väri White / Black
Rek.nro SKVA
Vuosi 2027
ALV väh.kelp Kyllä
Ajoneuvolaji:
Moottorikelkka
Tyyppi:
Crossover - moottorikelkka
Merkki:
Lynx
Malli:
Xterrain
Väri:
Harmaa
Värityyppi:
Normaali väri
Moottorin tyyppi:
2-tahti
Vetotapa:
Hihnaveto
Vaihteisto:
Automaatti
Moottorin tilavuus:
600