KÄSINELOKERON LAAJENNUS – 6 L – Radien² Shredder.

Engine Heater 400W (860202501) on täydellinen ratkaisu Lynx-malleihin. Se helpottaa käynnistystä ja suojaa moottoria kylmäkäynnistyksiltä. Mukana tulevat kaapeli ja asennussarja tekevät asennuksesta vaivatonta. Sopii Radien²-, Radien- ja XU-alustoille. Luotettava ja tehokas valinta talviolosuhteisiin.
Tuotekoodi: 860202501
Tulosta: Iso | Pieni
149,01 €
Tuotteen saatavuus:
VarastossaTuotteet lähetetään 1-4 arkipäivässä
Kauhajoki
Tervajoki
Tampere
LOUKKO.COM TILI
Kuukausierä 18,01 €, Maksuaika 12 kk, Luottosumma 149,01 €, Vuosikorko 0,00 %, Käsittelymaksu 0,00 €, Tod. vuosikorko 48,52 %.

Engine Heater 400W – Moottorinlämmitin Lynx-malleihin

Engine Heater 400W on suunniteltu erityisesti Lynx-malleihin, tarjoten luotettavan ja tehokkaan ratkaisun moottorin esilämmitykseen. Tämä moottorinlämmitin helpottaa ajoneuvosi käynnistystä kylmissä olosuhteissa ja suojaa moottoria kylmäkäynnistyksiltä, mikä pidentää sen käyttöikää.

  • Teho: 400W
  • Sopii Radien²-, Radien- ja XU-alustoille
  • Mukana kaapeli ja asennussarja
  • Helppo asennus ja käyttö

Älä anna kylmän sään yllättää! Tilaa Engine Heater 400W nyt ja varmista, että ajoneuvosi on aina valmis matkaan, säästä riippumatta.