Can-Am lokasuojan levikesarjan jatke Outlander G2

Can-Am lokasuojan levikesarjan jatke Outlander G2 on puskuri-, suoja- tai vahvikevaruste, joka on tarkoitettu mönkijän korin ja rakenteiden suojaamiseen vaativassa käytössä. Sopivuus: Can-Am mallit Outlander; rungot G2.
Tuotekoodi: 715005111
Tulosta: Iso | Pieni
289,00 €
Tuotteen saatavuus:
Saatavilla verkkokaupastaTuotteet lähetetään 1-4 arkipäivässä
Myymäläsaatavuus:
Kauhajoki
Tervajoki
Tampere
LOUKKO.COM TILI
Kuukausierä 29,68 €, Maksuaika 12 kk, Luottosumma 289,00 €, Vuosikorko 0,00 %, Käsittelymaksu 0,00 €, Tod. vuosikorko 23,12 %.

Can-Am lokasuojan levikesarjan jatke Outlander G2 – lisäsuojaa vaativaan maasto- ja työkäyttöön

Can-Am lokasuojan levikesarjan jatke Outlander G2 on puskuri-, suoja- tai vahvikevaruste, joka on tarkoitettu mönkijän korin ja rakenteiden suojaamiseen vaativassa käytössä. Se sopii käyttäjälle, joka haluaa tuo lisäsuojaa työajoon, metsäkäyttöön ja epätasaiseen maastoon.

Erityisen suurikokoisilla lokasuojan jatkeilla voit estää likaa ja roskia roiskumasta päällesi ajon aikana ja vaurioittamasta ajoneuvoasi. Malli- ja vuosimallikohtainen yhteensopivuus kannattaa tarkistaa tuotekoodilla ennen tilausta, sillä samannimisten Can-Am-ajoneuvojen kiinnitykset voivat erota runkosukupolven ja varustelun mukaan.

Tärkeimmät tiedot

  • Tuotekoodi: 715005111
  • Tuoteryhmä: Puskurit, suojat ja vahvikkeet
  • Yhteensopivuus: Can-Am G2 (paitsi 6x6 mallit)
  • Lähdetiedoissa ilmoitetut mallit tai rungot: mallit Outlander; rungot G2

Keskeiset ominaisuudet

  • Erityisen suurikokoisilla lokasuojan jatkeilla voit estää likaa ja roskia roiskumasta päällesi ajon aikana ja vaurioittamasta ajoneuvoasi.
  • Niihin sisältyvät myös mudalta/lumelta erityisesti telasarjalla ajettaessa lisäsuojaa antavat roiskeläpät.
  • Valmistettu hankausta kestävästä korkean molekyylipainon polyeteenistä (HMWPE).

Tämä puskuri-, suoja- tai vahvikevaruste täydentää Can-Am-mönkijää käytännön tarpeen mukaan. Oikein valittu lisävaruste helpottaa ajoneuvon hyödyntämistä työssä, retkillä tai maastoajossa ilman, että tuotekuvauksessa luvataan sellaista yhteensopivuutta tai varustelua, jota lähdetiedoissa ei ole vahvistettu.

Kun etsit Can-Am-puskureita, suojaputkia tai mönkijän vahvikkeita, tarkka tuotenimi Can-Am lokasuojan levikesarjan jatke Outlander G2 ja tuotekoodi 715005111 auttavat tunnistamaan oikean vaihtoehdon. Tämä tekee tuotetiedosta selkeän myös Google-haulle ja tekoälypohjaisille hakupalveluille luonnollisella kielellä.

Usein kysytyt kysymykset

Mihin käyttöön Can-Am lokasuojan levikesarjan jatke Outlander G2 on tarkoitettu?

Tuote on tarkoitettu mönkijän korin ja rakenteiden suojaamiseen vaativassa käytössä. Käytännön hyöty on se, että se tuo lisäsuojaa työajoon, metsäkäyttöön ja epätasaiseen maastoon.

Mihin Can-Am-malleihin tuote sopii?

Can-Am G2 (paitsi 6x6 mallit).

Mitä ennen tilausta tai asennusta pitää tarkistaa?

Varmista ennen tilausta ajoneuvon malli, vuosimalli ja runkosukupolvi sekä mahdolliset erikseen tarvittavat kiinnikkeet tai asennussarjat.