Can-Am Apache telasarja 360 LT G2,G2L 6x6

Can-Am Apache telasarja 360 LT G2, G2L 6x6 on telasarja- tai telajärjestelmän varuste, joka on tarkoitettu Can-Am-mönkijän varustamiseen lumi- ja telakäyttöön. Sopivuus: Can-Am rungot G2, G2L.
Tuotekoodi: 715005104
Tulosta: Iso | Pieni
9049,00 €
Tuotteen saatavuus:
Tilattavissa
Myymäläsaatavuus:
Kauhajoki
Tervajoki
Tampere
LOUKKO.COM RAHOITUS
Kuukausierä 814,18 €, Maksuaika 12 kk, Luottosumma 9049,00 €, Vuosikorko 9,90 %, Käsittelymaksu 0,00 €, Tod. vuosikorko 12,93 %.

Can-Am Apache telasarja 360 LT G2, G2L 6x6 – valmiutta lumi- ja telakäyttöön

Can-Am Apache telasarja 360 LT G2, G2L 6x6 on telasarja- tai telajärjestelmän varuste, joka on tarkoitettu Can-Am-mönkijän varustamiseen lumi- ja telakäyttöön. Se sopii käyttäjälle, joka haluaa mahdollistaa telajärjestelmän asentamisen tai täydentämisen tuotekohtaisten vaatimusten mukaisesti.

Monikäyttöiset 360 LT (Long Track) telat on suunniteltu tukemaan raskaita kuormia ja sopimaan suurimpaan osaan Can-Am-maastoajoneuvoista. Malli- ja vuosimallikohtainen yhteensopivuus kannattaa tarkistaa tuotekoodilla ennen tilausta, sillä samannimisten Can-Am-ajoneuvojen kiinnitykset voivat erota runkosukupolven ja varustelun mukaan.

Tärkeimmät tiedot

  • Tuotekoodi: 715005104
  • Tuoteryhmä: Telasarjat
  • Yhteensopivuus: Can-Am G2, G2L (vain 6x6 mallit)
  • Lähdetiedoissa ilmoitetut mallit tai rungot: rungot G2, G2L

Keskeiset ominaisuudet

  • Monikäyttöiset 360 LT (Long Track) telat on suunniteltu tukemaan raskaita kuormia ja sopimaan suurimpaan osaan Can-Am-maastoajoneuvoista.
  • Tämä järjestelmä nostaa maavaraa keskimäärin 11 cm (4,5"), mikä helpottaa etenemistä syvässä lumessa.
  • Harjakorkeus on edessä 2,5 cm (1") ja takana 3,2 cm (1,25"), mikä takaa erinomaisen pidon ja vakauden.
  • Apache 360 LT -asennussarja, Track DPS -moduuli sekä moottorin ja CVT-ilmanoton esisuodatin ovat järjestelmän asentamiseksi välttämättömiä (myydään erikseen).

Tämä telasarja- tai telajärjestelmän varuste täydentää Can-Am-mönkijää käytännön tarpeen mukaan. Oikein valittu lisävaruste helpottaa ajoneuvon hyödyntämistä työssä, retkillä tai maastoajossa ilman, että tuotekuvauksessa luvataan sellaista yhteensopivuutta tai varustelua, jota lähdetiedoissa ei ole vahvistettu.

Kun etsit Can-Am-telasarjoja, Apache-telajärjestelmiä tai mönkijän telasovitteita, tarkka tuotenimi Can-Am Apache telasarja 360 LT G2, G2L 6x6 ja tuotekoodi 715005104 auttavat tunnistamaan oikean vaihtoehdon. Tämä tekee tuotetiedosta selkeän myös Google-haulle ja tekoälypohjaisille hakupalveluille luonnollisella kielellä.

Usein kysytyt kysymykset

Mihin käyttöön Can-Am Apache telasarja 360 LT G2, G2L 6x6 on tarkoitettu?

Tuote on tarkoitettu Can-Am-mönkijän varustamiseen lumi- ja telakäyttöön. Käytännön hyöty on se, että se mahdollistaa telajärjestelmän asentamisen tai täydentämisen tuotekohtaisten vaatimusten mukaisesti.

Mihin Can-Am-malleihin tuote sopii?

Can-Am G2, G2L (vain 6x6 mallit).

Mitä ennen tilausta tai asennusta pitää tarkistaa?

Apache 360 LT -asennussarja, Track DPS -moduuli sekä moottorin ja CVT-ilmanoton esisuodatin ovat järjestelmän asentamiseksi välttämättömiä (myydään erikseen). Tarkista lisäksi ajoneuvon malli, vuosimalli ja mahdollinen runkosukupolvi ennen tilausta.