TRAILER KIT

Koe ajomukavuus uudella LinQ 1+1-istuimella, joka on suunniteltu Wide tunnel -malleihin (REV Gen4/Gen5 20” ja 24”). Helppo sähköliitäntä, lämmitettävät kahvat ja tukeva selkätuki takaavat lämpimän ja turvallisen matkan. Täydellinen valinta talviseikkailuihin!
Tuotekoodi: 860202544
Tulosta: Iso | Pieni
1264,11 €
Tuotteen saatavuus:
Tilattavissa
LOUKKO.COM TILI
Kuukausierä 110,94 €, Maksuaika 12 kk, Luottosumma 1264,11 €, Vuosikorko 0,00 %, Käsittelymaksu 0,00 €, Tod. vuosikorko 4,68 %.

Lämmitettävillä kahvoilla varustettu LinQ 1+1-istuin Wide tunnel -malleihin (REV Gen4/Gen5 20” ja 24”)

Koe ajomukavuuden uusi taso Lämmitettävillä kahvoilla varustetun LinQ 1+1-istuimen avulla, joka on suunniteltu erityisesti Wide tunnel -malleihin (REV Gen4/Gen5 20” ja 24”). Tämä istuin tarjoaa erinomaisen mukavuuden ja käytännöllisyyden, tehden jokaisesta ajomatkasta nautinnollisen kokemuksen.

  • Helppo kytkentä sähköjärjestelmään
  • Lämmitettävät kahvat takaavat lämpimät kädet kylmilläkin keleillä
  • Tukeva selkätuki lisää ajomukavuutta ja turvallisuutta

Älä jää paitsi tästä ainutlaatuisesta ajokokemuksesta. Päivitä kelkkasi nyt ja nauti mukavuudesta, joka tekee jokaisesta matkasta unohtumattoman. Tilaa Lämmitettävillä kahvoilla varustettu LinQ 1+1-istuin jo tänään ja koe ero itse!